Nazwa Spółki: Greenwood I SP. Z O.O.
Siedziba: ul. Henryka Dembińskiego 13, 01-644 Warszawa
Spółka Greenwood I Sp. z o.o. zawiązana została na podstawie umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sporządzonej w dniu 10 listopada 2016 r.
100% udziałów w Spółce objął Hotel Narvil Sp. z o.o. KRS 0000359254 z siedzibą w Polsce, 05-140 Serock, ul. Czesława Miłosza 14 A.
Wysokość kapitału zakładowego: 10 355 000,00 złotych, określenie wartości udziałów objętych za aport: 10 350 000,00 złotych.
Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków.
Spółkę Greenwood I Sp. z o.o. zrealizowała inwestycję deweloperską w Warszawie, polegająca na realizacji budowy zespołu 5 budynków trójkondygnacyjnych w zabudowie mieszkaniowej, wielorodzinnej z usługami na parterze (w budynkach 1 i 5), wraz zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. Przekazanie terenu budowy odbyło się 11 sierpnia 2017 roku. Spółka złożyła zawiadomienie o terminie rozpoczęcia robót budowlanych w PINB w dniu 16 sierpnia 2017 roku. W dniu 27 grudnia 2018 r. uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych wybudowanych w ramach prowadzonego przedsięwzięcia deweloperskiego.
Pierwsza inwestycja znajduje się przy ul. Pavarottiego na terenie Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, na działce ew. nr 186 w obrębie 4-16-12 - księga wieczysta WA3M/00504777/8. W dniu 27 grudnia 2018 r. uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie wybudowanych budynków.
Spółka zrealizowała również IV etap inwestycji Miasteczko Greenwood. Budowa 6 budynków trójkondygnacyjnych w zabudowie mieszkaniowej, wielorodzinnej z usługami, garażami podziemnymi, wewnętrzną instalacją gazową, zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną znajduje się u zbiegu ulic G. Verdiego i L. Pavarottiego, na terenie dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, na działce ew. nr 185 w obrębie 4-16-12. Przekazanie Generalnemu Wykonawcy terenu budowy odbyło się 21 kwietnia 2021 roku. W dniu 28 kwietnia 2023 r. uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych wybudowanych w ramach prowadzonego przedsięwzięcia deweloperskiego.
