01 2.2019 Sprzedaż II etapu rozpoczęta

Jest nam miło poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż II etapu!

 

 

 Zobacz dostępne mieszkania

 

 

Sprzedaż mieszkań deweloperskich na warszawskiej Białołęce, to doskonała okazja, aby zamieszkać w jednej z najbezpieczniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy! W tej części miasta znaleźć można bardzo wiele parków, zielonych skwerów, czy placów zabawa dla swoich pociech. Niedaleko osiedla GREENWOOD znajdują się również kompleksy leśne oraz rezerwaty przyrody, a także ścieżki rowerowe. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku pośród natury i okazja do podjęcia aktywności fizycznej.

GREENWOOD to deweloper oferujący nowe mieszkania w mieście Warszawa, które są doskonale skomunikowane z ścisłym centrum miasta. Ponadto bez trudu można z Białołęki dostać się na inne dzielnice, a bliskość Trasy Toruńskiej sprawia, że błyskawicznie opuścimy Warszawę i udamy się na spontaniczny weekend za miasto wraz z rodziną bądź przyjaciółmi.

Inwestycję stanowi nowoczesne osiedle charakteryzujące się niską, dwupiętrową zabudową. Całość została zaprojektowana w przemyślany sposób z uwzględnieniem najnowszych trendów w dziedzinie architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu. Pomiędzy budynkami, w których znajdują się nowe mieszkania (w dzielnicy Warszawy - Białołęka), jest doskonale zaaranżowana zielona przestrzeń z ławkami, stojakami na rowery, koszami na śmieci oraz drzewami, krzewami i kwiatami, a także miejscem do zabaw dla dzieci

Sprzedaż mieszkań deweloperskich na warszawskiej Białołęce otwiera zatem nowe perspektywy. Pojawia się możliwość wygodnego życia, w miejscu z rozbudowaną infrastrukturą, szeroką ofertą oraz doskonałą komunikacją, dzięki której łatwo można dostać się zarówno do centrum, jak i w zielone okolice stolicy.

 

Kupno nowego mieszkania na Warszawskiej Białołece daje możliwość wygodnego życia w stolicy. Na miejscu znajduje się szeroka oferta usługowo-handlowa oraz wiele rozrywek. W sąsiedztwie nowoczesnego miasteczka bez trudu znaleźć można liczne sklepy, apteki, placówki banków czy salony kosmetyczne lub fryzjerskie. Dodatkowo niedaleko znajduje się również duże centrum handlowe, gabinet weterynaryjny, a także poczta. Warszawa Białołęka, w której znajdują się owe mieszkania na sprzedaż, to również doskonałe miejsce do bezpiecznego wychowywania dzieci. W okolicy dostępne są publiczne oraz prywatne żłobki, przedszkola oraz szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe. Ponadto spółka GREENWOOD I realizując inwestycje zadbała również o to, aby w budynkach znajdowały się lokale użytkowe w których pojawi się nowa oferta usługowo-handlowa.

Kupno mieszkania w dzielnicy Warszawa Białołęka otwiera zupełnie nowe perspektywy na zamieszkanie w stolicy. W nowoczesnym miasteczku GREENWOOD możliwe jest komfortowe życie. W okolicy znajduje się szeroka oferta handlowa, usługowa oraz edukacyjna, rozbudowana infrastruktura, oraz miejska zieleń. Dodatkowo dobra komunikacja pozwala na szybkie dostanie się do centrum Warszawy.