22 1.2019 Odbiory

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy proces odbiorów i przekazywania kluczy do mieszkań w Miasteczku GREENWOOD.

 

Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców własnego "M"

 

 Zobacz dostępne mieszkania

 

 

Odbiór mieszkania od dewelopera w dzielnicy Warszawa Białołęka to wymarzona chwila w życiu. Dzielnica jest doskonałym miejscem do zamieszkania, ponieważ praktycznie niczego tutaj nie brakuje! W okolicy nowoczesnego osiedla znajdują się sklepu, lokale gastronomiczne, placówki banków, salony fryzjerskie i kosmetyczne czy apteki. Ponadto nieopodal znajduje się centrum handlowe z szeroką ofertą usługowo-handlową, a także gabinet weterynaryjny oraz poczta. Mieszkania od dewelopera Greenwood w Warszawiskiej Białołęce, to również doskonały pomysł na wygodne i bezpieczne wychowywanie swoich dzieci. W okolicy nie brakuje publicznych oraz prywatnych żłobków, przedszkoli oraz szkół. Ponadto podczas realizacji inwestycji zadbano również o to, aby w budynkach nowoczesnego osiedla znalazły się lokale użytkowe, które wypełnią się firmami przedstawiającymi kolejne oferty handlowe oraz usługowe.

 

Spółka GREENWOOD jest polskim inwestorem, który w rzetelny oraz solidny sposób realizuje pierwszy etap budowy osiedla GREENWOOD. Zarząd spółki tworzą specjaliści, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie zdobyte w trakcie codziennej pracy w branży budowlanej, a także obszerną wiedzę, która pozwala na profesjonalne przeprowadzenie nowoczesnych inwestycji. Jako rzetelny Deweloper na Warszawskiej Białołęce oferuje mieszkania, które powstały z myślą o wymagających i ceniących sobie najwyższe standardy klientach. Do budowy zastosowano starannie dobrane materiały wysokiej klasy oraz wykorzystano najnowsze technologie. Osiedle, budynki oraz każde mieszkanie, które oferuje Greenwood (jako deweloper w Warszawie) jest wykonane z wielką starannością, precyzją oraz dbałością o każdy detal. Dzięki temu miasteczko GREENWOOD zarówno posiada walory estetyczne, jak i funkcjonalne.

 

Mieszkania na sprzedaż w Warszawskiej dzielnicy Białołęka, które oferowane są przez GREENWOOD posiadją bardzo dobrze nasłonecznione wnętrza oraz dodatkową przestrzeń zewnętrzną. Na parterze są to zielone, prywatne ogródki, a na piętrach tarasy, balkony, bądź loggie.

Miasteczko Greenwood oferuje nowe mieszkania, których właściciele mają dostęp do hali garażowej, elegeanckich i przestronnych przestrzeni współnych, takich jak klatki schodowe i korytarze, które łączą ze sobą nowoczesność z elegancją. Ponadto budynki wyposażone są w windy. Mieszkania na osiedlu znajdują się na częściowo ogrodzonym oraz monitorowanym osiedlu, dzięki czemu jest bezpiecznie.