15 1.2019 Budowa II etapu

Trwa budowa II etapu inwestycji Miasteczko Greenwood. Jeśli chcesz śledzić postęp budowy, to zobacz naszą galerię.

 

>>>Galeria budowy<<<

 

GREENWOOD to spółka która oferuje sprzedaż mieszkań deweloperskich na warszawskiej Białołęce. Cała inwestycja jest nowoczesnym miasteczkiem, które zostało zaprojektowane w wyjątkowy sposób przez najlepszych architektów. Prestiżowe osiedle, w dzielnicy Białołęka charakteryzuje się kameralną zabudową i wysokim standardem nowych mieszkań. Wszystkie budynki mają po dwa piętra, a pomiędzy nimi znajduje się zaaranżowana przestrzeń, na którą składa się zieleń, mała infrastruktura oraz place zabaw dla dzieci. Jest to zarówno doskonałe miejsce do mieszkania i życia, jak i świetny oraz dochodowy pomysł na inwestycję w Warszawie.

 

Oferujemy nowe mieszkania od dewelopera w bezpieczenej dzielnicy Warszawy - Białołęka, które są zaprojektowane w nowoczesny oraz inteligentny sposób. Pozwala to na wykorzystanie w maksymalnym stopniu powierzchni pomieszczeń. Każde mieszkanie, które oferujemy jako deweloper w Warszawie ma bardzo funkcjonalny i wygodny rozkład. Dzięki temu aranżacja takich wnętrz to prawdziwa przyjemność. Ponadto wszystkie mieszkania oferowane przez spółkę Greenwood (dewelopera w dzielnicy Warszawa Białołęka) posiadają duże okna wpływające pozytywnie na optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a także przestrzeń zewnętrzną, którą tworzą zielone ogrody na parterze i tarasy, balkony oraz loggie na piętrach.

GREENWOOD oferuje odbiór mieszkania od dewelopera w Warszawie na bezpiecznym i monitorowanym osiedlu. Ponadto wszyscy mieszkańcy mają dostęp do hali garażowej. Wszystkie przestrzenie wspólne łączą w sobie elegancję z nowoczesnym designem. Szerokie korytarze rozświetlane są samozapalającymi lampami a do dyspozycji są również pojemne windy.

 

Nowe Mieszkania w dzielnicy Białołęka w Warszawie są położone w północnej części miasta, która jest bardzo zielona. Znaleźć można tutaj liczne parki, place zabaw oraz zadbane skwery i place. Ponadto w niedalekiej odległości od osiedla GRENWOOD położone są kompleksy leśne oraz rezerwaty przyrody. Warszawa Białołęka oferuje mieszkania, które znajdują się nieopodal ścieżek rowerowych, którymi można dostać się zarówno do centrum, jak i pojechać do zacisznych miejsc, z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Deweloper oferuje nowe mieszkania w mieście Warszawa, które spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz odpowiadają najnowszym trendom architektonicznym. W miasteczku GREENWOOD I żyje się komfortowo, w luksusowych warunkach i doskonałej okolicy!